Alarko Carrier Yetkili Satıcıları VII. Kişisel Gel

Alarko Carrier, Türkiye’nin dört bir yanından gelen yetkili satıcılarını bu yıl yedincisini düzenlediği “Kişisel Gelişim Eğitimi”nde buluşturdu. 29-30 Haziran 2007 tarihlerinde TÜSSİDE (Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü) Gebze tesislerinde gerçekleşen seminerlerde, “İş’te Sağlıklı Beslenme”, “Zeytinin Gizemi ve Mucizeleri”, “İş Alanında Başarı Aile Hayatını Etkiler mi?”, “Cari Açık Daha Ne Kadar Gider?” ve “Çin Bir Tehdit mi?” konuları ele alındı.

Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, “Kişisel Gelişim Eğitimi”nin bu yıl yedincisini düzenlediklerini belirterek, bu seminerlerin Alarko Carrier ailesini bir araya getirmek için önemli bir fırsat olduğunun altını çizdi. Önder Şahin, “Kişisel Gelişim Eğitimi’nde konu ve konuklarımızı her sene yeniliyoruz. Bu program ile yetkili satıcı ve çalışanlarımızın gündelik hayatın içinde zaman ayıramadıkları farklı konuları işliyoruz. Kişisel Gelişim Eğitimi’ni önümüzdeki senelerde de ara vermeden sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

Q-Artist Grubu’nun klasik batı müziğinin geçmişten günümüze gelişimi konulu semineri ve klasik müzik dinletisi ile açılan Alarko Carrier VII. Kişisel Gelişim Eğitimi’nde Mahfi Eğilmez “Cari Açık Daha Ne Kadar Gider?”, Dilara Koçak “İş’te Sağlıklı Beslenme”, Prof. Dr. Z. Bengi Semerci “İş Alanında Başarı, Aile Hayatını Etkiler mi? “, Ulaş Bıçakcı “Yaşam Kalitesi ve Bireysel Gelişim”, M. Yücel Atış “Çin Bir Tehdit mi?” ve Alarko Carrier Aydın Yetkili Satıcısı Metin Albeyoğlu “Zeytinin Gizemi ve Mucizeleri” konularında seminerler verdi.

  ADRES;Tabaklar Mah. Ferittalay Cad. No:4/14 - BOLU
TELEFON; 0 374 212 29 42
FAX; 0 374 212 68 93
E - POSTA; uzman@uzmanelektrik.com.tr